top of page
IMG_20200821_091739.jpg

הדרכות חתירה על גלשני סאפ

מומחית באנשים ללא ניסיון קודם
בואו לחתור במקום לחפור

גלשני הסאפ נהיו להיט ולא סתם-
הם מתאימים לכל מי שיודע לשחות.
היופי בחתירה בגלשן סאפ שכבר בשיעור הראשון
חווים הצלחה, העצמה והנאה.

הסאפ הוא פיתרון מעולה להתמודדות עם קשיים ופחדים ממגוון סיבות, מביא לשיפור משמעותי בתחושת המסוגלות.

 למה גלשן סאפ?
החתירה בגלשן סאפ היא הרבה יותר מפעילות גופנית והנאה, לפעמים היא ממש מצילה חיים בכך שעוזרת להתגבר על פחדים ומחסומים מנטליים ופיזיים.
מה יוצא לנו מהחתירה על הסאפ?
משפרת את תחושת המסוגלות, מעיפה את הביטחון העצמי לשמיים, מחזקת שרירים, משפרת יציבה, בטבע, הזדמנות מעולה להתנסות במשהו חדש ובקרקע לא יציבה ועל הדרך...מפחיתה שימוש במסכים, הרי מי מכם יקח סיכון שהטלפון שלו יפול למים? (מעולה גם למבוגרים וגם  לנוער).
ההדרכה מתקיימת בירדן, באזור שבו הזרימה רגועה (באינדי פארק) או בכנרת (חוף חוקוק החוף הירוק, קיבוץ גינוסר)

 מה לומדים מזה?
הצבת מטרות, התמודדות עם אתגרים, התמדה, נחישות, הגברת תחושת המסוגלות, גיבוש חברתי, עבודת צוות ועזרה לאחר, קבלת החלטות, עצמאות ומציאת פתרונות. כל אלו מחזקים פלאים את הביטחון העצמי של החותרים והם סופרים את הימים עד המפגש הבא.

 הידעת?
הסאפ הוא כלי נפלא שעוזר לשחרר מפחדים ומתחים וגם להתגבר על משברים מסוגים שונים. הוא מתאים גם לכל אלה שבטוחים שהם לא יצליחו, חוששים או לא מעזים מסיבה זו או אחרת. מהרגע ש"קופצים למים הקרים" מבינים כמה זה משחרר ומהנה (וממכר), ממש תרופה טיבעית לגוף ולנפש.
איך זה יכול להיות? כי השיטה שבה אני אלמד אתכם לחתור הופכת את הכל לפשוט ואפשרי, אני אדאג להקליל לכם את ההצלחה, לכן חווים הצלחה מהירה, והעובדה שהחותרים כל הזמן בתנועה ומוקפים בנוף קסום משרה הרבה רוגע. ויש כמובן את הערך המוסף של ההדרכה והקבוצה שמוסיפים רבות לביטחון העצמי, תחושת המסוגלות וההצלחה.

 למי זה מתאים?
ההדרכה בקבוצות חתירה קטנות ומתאימה למגוון קהלים: נוער, נשים, מבוגרים, פרטיים, משפחות ומקומות עבודה.

 מתי זה קורה?
אתם קובעים!
ניתן להקים קבוצות חתירה על בסיס שבועי או לקיים מפגש חד פעמי (אתם בצפון? סאפ הוא אחלה רעיון לפעילות) פרטי או בקבוצה, ליום גיבוש, יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, סדנאות לנשים או כל ארוע שרוצים, אפשר להוסיף גם צבע- חתירה בזריחה.
רוצים לקבל עידכונים? הצטרפו לקבוצה השקטה כאן


 לאן חותרים?
בכנרת נחתור בסביבת חוף חוקוק, צפונה מהחוף לחופים קסומים וניסתרים או דרומה ממנו לכיוון קיבוץ גינוסר ושפך נחל עמוד, שם ישנה לגונה יפהיפיה וייחודית. בדרך נעצור גם בחוף "תאילנד" עם הדקלים המקסימים. ההגעה לחופים הללו מכיוון הים היא קסומה וייחודית. על זה נאמר: דברים שרואים משם לא רואים מכאן...
בירדן נחתור צפונה במעלה הזרם (החלש), לכל היותר עד 5 ק"מ למפל קטן ונחזור עם הזרם, חוויה מהנה במיוחד, המים רגועים ורדודים, שלל ציפורים ובעלי חיים יוסיפו לתפאורה היפה. יציאה מהאינדי פארק, יסוד המעלה.


 מה זה כולל?
כל החתירות כוללות ציוד, ביטוחים הדרכה וחיוכים וגם- אלבום תמונות כדי שתוכלו להיזכר שוב ושוב בכל הכיף הזה ולהראות לכל החברים ברשתות החברתיות.

 מה לא?

לא צריך ניסיון קודם!
לא צריך לבוש מיוחד!

אתגר.jpg

רוצים להפתיע את האהובים שלכם או את עובדי החברה במתנה שמתאימה לכל אחד ואחת?
לרכישת שובר מתנה לשיעור סאפ בכנרת או בירדן:

אחת למיליון,

עינת את השראה,

וכל פעילות איתך היא הנאה צרופה

דרור ונגוש, כפר סבא

השתתף בסדנאות הורים ובני מצוות, שיעורי סאפ וטיול סאפ

bottom of page